Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує на День відкритих дверей

08.12.2015

У неділю, 20 грудня, в Харківському національному університеті радіоелектроніки пройде День відкритих дверей.

Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) – один із найстаріших вищих навчальних закладів України. Університет засновано в 1930 році. ХНУРЕ сьогодні – вищий навчальний заклад, який динамічно розвивається. За концентрацією науково-технічного та науково-педагогічного потенціалу в галузі радіоелектроніки, телекомунікацій, інформаційних технологій та обчислювальної техніки університет не має собі рівних в Україні!

20 грудня о 8.30 майбутніх вступників чекають на реєстрацію в холі 1-го поверху головного корпусу, а о 9.00 в холі 2-го поверху головного корпусу майбутніх студентів почнуть знайомити з університетом і наочно продемонструють, у що можна втілити отримані під час навчання знання. Планується проведення кіберспортивних ігор та шоу-вікторини з призами.

В актовому залі о 10.00 з вітальним словом виступить виконуючий обов’язки ректора ХНУРЕ Едуард Рубін, а відповідальний секретар приймальної комісії Андрій Єрохін проведе презентацію університету «Welcome Students 2016», познайомить з умовами та новими правилами прийому. Також у абітурієнтів буде можливість задати свої питання активним студентам ХНУРЕ зі Студентського сенату.

Далі на абітурієнтів чекають знайомство з факультетами в спортивному залі на 4 поверсі ХНУРЕ, зустрічі з провідними вченими університету, презентації спеціальностей і кафедр.

Запрошуємо!

зберегти цю сторінку в PDF