Вперше в ХНУРЕ створено студентський інтернет-журнал «I-NURE»

27.10.2015

Сталося! Студенти нашого університету створили «I-NURE» – інтернет-журнал для студентів, про студентів. Автор проекту – кандидат технічних наук Олександр Супрун, який займається розвитком і популяризацією студентського телецентру університету.
Опікуються та курують інтернет-журнал головний редактор телецентру – Світлана Стьопіна і технічний редактор Ірина Щербініна. Допомогу при створенні сайту журналу надав викладач кафедри МСТ Олексій Хорошевський. Перші автори журналу – студенти ХНУРЕ Анастасія Дмитренко, Кір Машутін, Антон Самойленко, Микита Казимиров, Ганна Сергієнко, Маргарита Маначенко, Наталія Ткаченко, Кирило Гальченко, Володимир Кошовий. Цей список може продовжити будь-який студент вишу, якщо приєднається до цієї команди.
На сторінках журналу розповідатиметься переважно про ХНУРЕ. А чи знаєте ви, яким багатогранним життям він живе, скільки цікавих подій відбувається під його дахом, скільки захоплюючих проектів народжується в його стінах? А які тут вчені, які викладачі, які яскраві особистості!
А ще йтиметься про те, як живеться студенту, чим він захоплюється, що дивиться, слухає, читає, вдягає, кого любить і кого не дуже.
Найважливіше, що оповідачами будуть самі студенти. А тому ми сподіваємося на чесність і об’єктивність.
Окрім того, студенти нашого вишу зможуть ознайомитися з корисною інформацією про новинки сучасних технологій.
Якщо у вас є важлива інформація, про яку обов’язково повинен дізнатися університет, якщо ви працюєте над цікавим проектом і хочете поділитися результатами, якщо поряд з вами цікаві люди, про яких хотілося б розповісти, –це до нас. А також жарти, анекдоти, вірші, фотографії та багато іншого. Наш ворог – байдужість і пасивність. Наш девіз: «Дій, щоб реалізуючи себе, надихати інших!».
Отже, ми розпочинаємо! Виявляється, це можливо – на ентузіазмі, за власної ініціативи створити новий проект!

Набирайте http://i.nure.ua і ось він – свіженький, «хрусткий» номер журналу, – а також приєднуйтесь до нас у https://vk.com/inure.journal.
Окреме спасибі виконуючій обов’язки ректора ХНУРЕ професору Наталі Совєтовні Лєсній за повну підтримку проекту, а також усім, хто нам допомагав.

зберегти цю сторінку в PDF