Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні

13.05.2016

12 травня Харківський національний університет радіоелектроніки відвідає Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні пані Ізабель Дюмон.Мета візиту – зустріч з керівництвом університету, проведення круглого столу, присвяченого партнерству України та Франції, глобалізації освіти й можливостей української молоді, європейським засадам освітньої системи і основам співробітництва між Францією і Харковом.
Ізабель Дюмон займала посади першого секретаря Постійного представництва Франції при ООН у Нью-Йорку, працювала в центральному апараті МЗС Франції. Вона була нагороджена Почесною золотою медаллю закордонних справ за виявлені сміливість і відданість.
Програма круглого столу «Освіта без кордонів: партнерство України та Франції»:
10.30-11.00 – Вітальне слово: т.в.о. ректора ХНУРЕ Едуарда Рубіна і Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Ізабель Дюмон.
11.00-11.20 – Європейські основи освітньої системи. Глобалізація освіти та можливості української молоді – Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон
11.20-11.30 – «Основи співробітництва між Францією і Харковом як новий етап розвитку» за участю почесного консула Франції Сергія Політучого.
11.30-11.45 – Запитання та відповіді.
Початок заходу: о 10:30.
Місце проведення: Харківський національний університет радіоелектроніки, 2 поверх, конференц-зал, ауд.13.
Реєстрація: http://goo.gl/forms/XvL8PRnkXx .

зберегти цю сторінку в PDF