Вітаємо нашого студента з виходом музичного альбому!

08.02.2014

Вітаємо студента групи ECmi-13-1 Джасі Сізера (Jasi Caesar) з виходом першого музичного альбому!

Джасі народився в Нігерії і зараз навчається в магістратурі нашого університету за спеціальністю економіка в Центрі навчання студентів іноземними мовами. Під час навчання в ХНУРЕ Джасі захопився музикою, спочатку виступав на університетських концертах, потім став записувати пісні і давати виступу в Харківських клубах і на поточний момент виступив зі своїми піснями в більш ніж 20 містах України. Стиль співака реп і хіп-хоп з африканськими мотивами. Нещодавно він презентував свій перший альбом з назвою «ONTO THE NEXT ONE e.p.», який поширюється в інтернеті на ITunes, Amazon, Google Play, Sony Unlimited, Xbox, Emusic.

Ви можете завантажити і послухати альбом Джасі Сізер за наступними посиланнями на ITunes і на Amazon.

Ми зв’язалися з Джасі Сізером і попросили його відповісти на кілька запитань для нашого сайту:

Джасі, що надихає тебе на написання пісень і коли ти написав свою першу пісню ?

Моє натхнення приходить від Бога, в основному це правдиві життєві історії, боротьба, політика – те, що відбувається на вулицях і, в цілому, в життя.

Я написав свою першу пісню в 2006 році, приїхавши з Африки.

Наскільки складно було випустити свій перший альбом?

Це було дуже складно, тому що я студент і в той же час артист, я повинен був відвідувати заняття і одночасно з цим подорожувати, щоб давати концерти, робити записи на студії.

Фінанси це ще одна позиція, яка багато чого ускладнює, тому що я спонсую себе в усьому.

У мене є дуже великі мрії, але так як я ні від кого не отримував допомоги, я змушений був обмежити свої дії відповідно з наявними ресурсами.

Чи допоміг ХНУРЕ тобі в музичній творчості ?

Так, університет допоміг мені в тому сенсі, що я зустрів тут багато хороших і талановитих людей, які були готові працювати зі мною і допомагали мені. Наприклад, мій бітмейкер (в реп-музиці людина, що створює музичний супровід для MC, – ред. Сайту.). За це величезна вдячність Олександру Яковлєву (aka Velbeatz), студенту ХНУРЕ – він дуже посприяв виходу мого альбому «ONTO THE NEXT ONE».

Які твої плани на майбутнє?

Я планую робити хороші, красиві, неабиякі пісні та альбоми з відомими українськими та російськими виконавцями, готовий для роботи з будь-якою талановитою людиною і відкривати світ разом зі своїм унікальним стилем, показувати людям Новий Світ Свободи і допомагати їм розуміти цей світ.

Ви також можете зв’язатися з Джасі Сізером:

У ВКонтакті: http://vk.com/jasicaesar

У Facebook: https://www.facebook.com/Jasiceasa

У Instagram: http://instagram.com/JASICAESAR40

У Twitter: https://twitter.com/jasicaesar

зберегти цю сторінку в PDF