Вітання Валерія Семенця з нагоди Новорічних свят

27.12.2016

Дорогі колеги та студенти нашого університету! 

Напередодні новорічних та різдвяних свят я звертаюся до всіх вас зі словами привітання та величезної подяки! 

Разом з вами ми подолали чимало труднощів, багато і напружено працювали. Тільки завдяки вашій силі волі та незламному духу ми не здалися, зібралися та вистояли навіть у найскладніші періоди життя нашого славетного університету.

Ми прагнули бути першими в усіх сферах, і це нам не раз вдавалося! Відкриваючи нову сторінку в історії нашого університету, ми повинні ставити перед собою мету – бути кращими! Без сумніву, ми досягнемо колосальних успіхів, вибудовуючи сучасний університет! Я вірю, що нашому колективу під силу навіть найамбітніші плани та цілі! Ми впораємося з будь-якими викликами нашого часу! 

Окрему подяку хочу висловити нашим студентам!

Ви – майбутнє нашого університету та України в цілому! Ваш талант, креатив, потяг до знань і пізнання наповнює наш університет Життям і невичерпною енергією! Саме завдяки вашим досягненням і перемогам про наш університет знають не лише в Україні, а й за кордоном.

Всі разом ми робимо дуже важливу і потрібну справу. Ми створюємо майбутнє нашої країни! 

Від щирого серця вітаю всіх з прийдешнім 2017-м роком! 

Бажаю всім нам, щоб ми змогли зробити ще більше, ніж в році, що минає.

Нехай новий рік принесе багато щирості, радості, успіхів професійних та особистих, матеріальне благополуччя, нові досягнення і, звичайно, мирне небо!   

З повагою,в.о. ректора ХНУРЕ Валерій Семенець

 

зберегти цю сторінку в PDF