Випускники шкіл переконалися: ХНУРЕ – кіберуніверситет

07.04.2014

З 2 по 4 квітня в Харківському палаці спорту проходило незвичайна профорієнтаційна подія – VI спеціалізована виставка «Освіта Слобожанщини та кіберпростір». У рамках цієї виставки Харківський національний університет радіоелектроніки презентував спец експозицію «Кіберпростір», яка викликала справжній ажіотаж серед школярів,які прийшли на виставку отримати інформацію про вищі навчальні заклади Харкова.

Випускники шкіл дістали повну інформацію про кращий технічний університет України – Харківський національний університет радіоелектроніки і змогли на власні очі переконатися в тому, що ХНУРЕ – кіберуніверситет.

Відвідувачі поспілкувалися з роботом-гуманоїдом ХНУРЕ «Джівко», роботами-гексаподами, помірялися силами в киберспортивних іграх. Атмосферу профорієнтаційного свята підтримували виступи артистів і рок-групи ХНУРЕ.

Всім випускникам шкіл Харківський національний університет радіоелектроніки бажає удачі в зовнішньому незалежному оцінюванні та буде радий побачити їх у рядах абітурієнтів нашого університету в липні 2014 року.

зберегти цю сторінку в PDF