Викладачі ХНУРЕ відвідали Університет Пардубіце в Чехії

10.05.2017

В рамках меморандуму про співпрацю між факультетом електротехніки та інформатики Університету в Пардубіце та факультетом інфокомунікацій Харківського національного університету радіоелектроніки, а також міжнародної програми мобільності «Erasmus +» (KA107 International Credit Mobility), було заплановано проведення освітніх заходів для студентів та співробітників нашого навчального закладу.
Так, з 13 по 27 квітня Університет в Пардубіце відвідали двоє викладачів ХНУРЕ з кафедри інформаційно-мережної інженерії. Завідувач кафедри професор Валерій Безрук та старший викладач кафедри Олексій Федоров прочитали цикли лекцій по 17 годин, на тему «Дослідження систем зв’язку методом статистичного моделювання» (Валерій Безрук.) і «Планування експерименту в задачах розпізнавання сигналів» (Олексій Федоров.).
Поряд з читанням лекцій, харків’яни ознайомилися з лабораторіями та особливостями навчального процесу кафедри електротехніки та інформатики. Окрім того, з деканом факультету електротехніки та інформатики, Nemec Zdenek, і завідувачем кафедри електротехніки, Pidanic Jan відбулося обговорення можливих напрямків наукових досліджень, виконання спільних проектів, написання статей і підготовка доповідей на конференції.
Також Валерій Безрук та Олексій Федоров взяли участь в науково-технічній конференції MAREW2017 в м. Брно, де була представлена спільна доповідь Bezruk V., Fedorov O., Nemec Z. «Detecting Unknown Signals in Radio Monitoring Systems».
У ході обговорень також були узгоджені плани навчання трьох магістрів ХНУРЕ, які навчатимуться в університеті Пардубіце в осінньому семестрі 2017 року, а також плани відвідання ХНУРЕ представниками університету Пардубіце в рамках програми «Erasmus +». Крім цього, обговорювалися можливості та умови навчання студентів з метою отримання подвійних дипломів від двох університетів – ХНУРЕ та університету Пардубіце.

зберегти цю сторінку в PDF