Викладачі ХНУРЕ пройшли стажування в Німеччині за програмою EduNet

18.04.2017

Викладачі кафедри інженерії вбудованих систем управління Харківського національного університету радіоелектроніки професор Євген Хорошайло та доцент Роман Умяров пройшли стажування за програмою EduNet в місті Бад Пирмонт, який проводила компанія Phoenix Contact GmbH & Co, й отримали сертифікати фахівців за системою PC WORX і мережевих інформаційних технологій (Ethernet , Profinet, Wireless LAN, Bluetooth).
Співпраця з німецькою компанією Phoenix Contact GmbH & Co в рамках міжнародної освітньої мережі EduNet дозволяє співробітникам університету радіоелектроніки реалізувати свій науковий потенціал на міжнародному рівні.

EduNet – міжнародна освітня мережа університетів та промисловості в галузі технології автоматизації. Мережа сприяє міжнародній передачі знань і співробітництва в галузі промислової автоматизації. ХНУРЕ увійшов до мережі EduNet у 2010 році з відкриттям спеціалізованої лабораторії з промислових контролерів на базі кафедри ІВСУ факультету автоматики і комп’ютеризованих технологій. 

зберегти цю сторінку в PDF