Викладач ХНУРЕ – триразова чемпіонка світу з кікбоксингу

26.11.2015

З 3 по 8 листопада в іспанському місті Бенідорм проходив об’єднавчий чемпіонат світу з кікбоксингу, в якому всесвітня федерація кікбоксингу WТКА зібрала 2 362 спортсменів з 86 провідних спортивних країн, які поділяють етичні принципи олімпійської хартії.

У складі збірної команди України на цих грандіозних змаганнях виступила викладач кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки, кандидат технічних наук, майстер спорту України міжнародного класу Юлія Губницька.
Для Юлії то був уже третій чемпіонат світу, а це означає, що на її перемогу працювали і досвід та неабияке техніко-тактична майстерність. Виявивши високі морально-вольові якості, які завжди відрізняли кращих українських спортсменів, Юлія Губницька змогла реалізувати весь свій змагальний потенціал і стала триразовою чемпіонкою світу (у ваговій категорії до 70 кг.).

Радість від яскравої перемоги повною мірою поділяє спортивний наставник Юлії, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, заслужений тренер України Андрій Миколайович Литвиненко, який, вміло використовуючи сучасні наукоємні методи тренування, зумів вивести спортсменку на пік спортивної форми до початку чемпіонату світу.

Кожна перемога українських спортсменів на міжнародних змаганнях сприяє формуванню позитивного іміджу нашої країни і демонструє незламний бойовий дух нації. Спортсмени ХНУРЕ готові і в майбутніх стартах високо нести прапор українського спорту.

зберегти цю сторінку в PDF