Відвідувачі Дня відкритих дверей в ХНУРЕ провели час з користю та задоволенням

20.02.2017

У неділю,19 лютого, на День відкритих дверей до Харківського національного університету радіоелектроніки завітало близько 500 гостей. Окрім учнів шкіл, коледжів, технікумів, до університету прийшло чимало їхніх батьків і викладачів, а також близько 100 майбутніх абітурієнтів з різних населених пунктів України та Харківщини.
Започаткувала їхнє знайомство з університетом надзвичайно пізнавальна виставка науково-технічних розробок вишу, де й відбулася презентація факультетів.
Гостей Дня відкритих дверей щиро привітав виконуючий обов’язки проректора університету, доктор технічних наук, професор І.В. Рубан. Майстер-клас від приймальної комісії «Вступаємо до ХНУРЕ в 2017 році» ґрунтовно та цікаво провів заступник голови приймальної комісії, декан факультету комп’ютерних наук, доктор технічних наук, професор А.Л. Єрохін і відповів на запитання присутніх.
Усі, хто відвідав цього дня ХНУРЕ, мали змогу побувати на факультетах, кафедрах та лабораторіях вишу, познайомитися зі своїми майбутніми викладачами, поспілкуватися з ними та отримати більш повну інформацію про свою майбутню професію.
Для тих, хто не встиг побувати на Дні відкритих дверей у цю неділю, або бажає продовжити цікаве спілкування, повідомляємо, що наступний День відкритих дверей в ХНУРЕ відбудеться 26 березня.

http://nure.info

зберегти цю сторінку в PDF