Відмінний виступ наших студентів у фіналі Міжнародного чемпіонату «Золотий Байт-2015»

29.04.2015

У Києві пройшов фінал Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт-2015». Він орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне виявити та реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій.
Тема чемпіонату в 2015 році – «Changing the World» («Змінюючи світ»). Змагання орієнтоване на молодих талановитих школярів, студентів та випускників, які прагнуть реалізувати себе у сфері IT-технологій та дизайну.
Студенти Харківського національного університету радіоелектроніки відмінно показали себе у двох конкурсах.
У номінації NoSQL Expert команда KTURE team – у складі Валерій Субботін (гр. ПІ-11-1), Євген Ковальов (гр. ПІ-13-1), тренер старший викладач кафедри програмної інженерії М.С. Широкопетлєва – дуже сподобалася організаторам. На журі справило незабутнє враження професіоналізм під час захисту роботи, що дозволило набрати максимальну кількість балів і стати кращою командою в конкурсі додатків для роботи з базами даних. На фіналі був присутній представник корпорації InterSystems, яка виступила організатором цієї номінації, Євген Шваров. Студенту Валерію Суботіну, який доповідав свій проект на фіналі, надається можливість поїхати на тижневий курс навчання до США, в місто Кембридж, штат Массачусетс, за рахунок InterSystems.
У номінації Mobile Development (конкурс мобільних додатків) честь університету захищав студент Андрій Крот (гр. ПЗСМ-14-1), який є, мабуть, одним з кращих розробників мобільних систем в нашому університеті на сьогоднішній день. Андрій зараз проходить навчання у вузі-партнері в Швеції (університет Ліннеус) і він спеціально прилітав до Києва, щоб взяти участь у фіналі міжнародного чемпіонату. В результаті напруженої боротьби Андрій зумів максимально показати себе і посів високе друге місце.
Куратор делегації ХНУРЕ на чемпіонаті «Золотий байт» – доцент кафедри програмної інженерії О.В. Вечур.

зберегти цю сторінку в PDF