Відкриття NURE GameDevLab викликало великий інтерес

04.11.2015

3 листопада в актовому залі Харківського національного університету радіоелектроніки відбулося урочисте відкриття першої в Україні NURE GameDevLab – лабораторії кафедри програмної інженерії факультету комп’ютерних наук з розробки комп’ютерних ігор за сприяння IT-компаній – партнерів ХНУРЕ.
Захід стартував з GameDevQuest, в якому взяло участь понад 50 студентів і школярів. Квест супроводжувала косплей-група, ігрові персонажі якої привернули уваги не лише студентів, а й викладачів.
На урочисте відкриття лабораторії прийшло понад 300 осіб. З вітальним словом виступив декан факультету комп’ютерних наук професор Андрій Леонідович Єрохін. Завідуюча кафедрою програмної інженерії професор Зоя Володимирівна Дудар і помічник ректора доцент Олексій Петрович Турута своїми виступами підтримали необхідність розвитку Game Technology на базі університету. Керывник GameDevLab Юрій Новіков ознайомив присутніх зі структурою та принципами роботи лабораторії. Почесними гостями стали представники компаній Nika interteiment і Gameloft, що спеціалізуються на розробці програмного забезпечення в ігровому напрямку.
У лабораторії, що відкрилася, студенти та учні шкіл зможуть обрати для себе формат занять на наступних платформах: вивчення та розробка систем штучного інтелекту в іграх; створення міні-сеттінгів тривалістю 2-3 тижні, де будуть навчатися всі бажаючі основам розробки ігор на всіх рівнях (від сюжету до реалізації); надання можливості ігровим компаніям проведення на базі ХНУРЕ навчальних курсів.
http://vk.com/nure.gamedev

зберегти цю сторінку в PDF