Відкритий Харківський національний університет радіоелектроніки

22.12.2015

20 грудня у Харківському національному університеті радіоелектроніки (ХНУРЕ) відбулось справжнє свято – День відкритих дверей.

У заході взяло участь майже 400 чоловік – учнів шкіл та технікумів м. Харкова та Харківської області (Дергачі, Люботин, Чугуїв, Красноград, Краснокутськ, Барвенково, Ізюм), представники Донецької, Полтавської, Миколаївської, Запоріжської, Сумської та інших областей.

До університету також завітали випускники ХНУРЕ на чолі із радником Міністра освіти і науки України Нурієв Ельхан Пірі огли. Пан Нурієв передав привітальні слова від Міністра освіти і науки України Сергія Мироновича Квіта, бачення та основні фокуси реформи системи освіти в Україні. Більш того він наголосив – ХНУРЕ знаходиться в пріоритетах Міністерства освіти і науки України серед інших вузів України. Університету будуть допомагати у процесі реформування системи адміністрування, інноваційному, міжнародному розвитку. Також пан Нурієв пообіцяв, що буде збільшено кількість бюджетних місць. І, звичайно ж, випускник Харківського національного університету радіоелектроніки поділився із присутніми своїми спогадами в якості абітурієнта та студента, розказав про перспективність випускників ХНУРЕ. Від імені ректорату та усієї адміністрації Харківського національного університету радіоелектроніки щиро дякуємо за підтримку та активну участь у долі університету!

Це був справжній масовий профорієнтаційний захід, адже підчас нього проводились презентації всіх спеціалізацій та спеціальностей, що випускає університет, нові правила вступу та наочна демонстрація того, де можна втілити отримані, під час навчання, знання на виставці факультетів та кафедр. У абітурієнтів була можливість познайомитись із апаратурою кіберзахисту, робочою станцією для проектування систем на кристалах, мультимедійним тиром, сонячними батареями, власними розробками у біомедицині, місяцеходом, лазерним шоу, 3D-шахами, приладами штучного інтелекту, різноманітними роботами та іншими розробками вчених та студентів університету.

ХНУРЕ сьогодні – це вищий навчальний заклад що динамічно розвивається. З концентрації науково-технічного та науково педагогічного потенціалу в області радіоелектроніки, телекомунікацій, інформаційних технологій та обчислювальної техніки університет не має собі рівних в Україні!

Наступний День відкритих дверей планується провести наприкінці лютого 2016 року.

Детальніше на офіційному сайті ХНУРЕ: http://nure.ua/

зберегти цю сторінку в PDF