Відкритий міжнародний фестиваль SUNFLOWER FEST 2016

15.01.2016

Студенти з інших країн факультету навчання іноземних громадян Харківського національного університету радіоелектроніки взяли участь у відкритому міжнародному фестивалі SUNFLOWER FEST 2016, який 11 січня пройшов за підтримки Благодійного фонду Ірини Євтушенко в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенко.

Наші студенти знову виступили блискуче. На цей раз Аданна Дженіфер, Рашид Елькжир, Салах Мохаммед, Ахмед Халід, Юлія Сухомлинова, Марина Корінчук на великій сцені виступили разом з відомими українськими виконавцями – народними артистами України, лауреатами різноманітних премій і грантів – Володимиром Гришком, Мариною Кехтер, Валерією Симуляк, Чатурангом Белооновим, дуетом «BeLucci» та ін. Наші хлопці запалили весь зал і зірвали шквал оплесків.

Приємно було чути в одному з кращих театрів України: «На сцені іноземні студенти Харківського національного університету радіоелектроніки …». Віват ХНУРЕ! Адміністрація Харківського національного університету радіоелектроніки бажає учасникам і керівникам колективів успіху, овацій і нових досягнень!

 

зберегти цю сторінку в PDF