Відкрий для себе ХНУРЕ

18.12.2015

Харківський національний університет радіоелектроніки!

20 грудня о 8.30 абітурієнтів чекають на реєстрацію в холі 1-го поверху головного корпусу, а в 9.00 майбутніх студентів почнуть знайомити з університетом і наочно продемонструють те, де можна втілити отримані під час навчання знання.

Факультет комп’ютерної інженерії та управління познайомить старшокласників з апаратурою кіберзахисту, робочою станцією компанії Hewlett-Packard для проектування систем на кристалах і зі своїми розробками вчених і студентів.

Радіотехніка – це основа IT-технологій, бо будь-який комп’ютер або сенсор – це, насамперед, радіотехнічна система. 20 грудня абітурієнти дізнаються завдяки радіотехнічному факультету: як готують біатлоністів, спробують себе в мультимедійному тирі, зупинять час під час презентації технічного захисту інформації та способів захисту від витоку інформації, дізнаються як отримати розумний будинок.

В ХНУРЕ є факультет телекомунікацій та вимірювальної техніки. Крім медіа-науки, тут вивчають радіотехніку, хмарні сервіси і білінгови системи. Як ніколи актуальний напрямок – управління інформацією, а саме система менеджменту інформаційної безпеки, мінімізація ризиків і навіть прогнозування систем кібербезпеки. Активно діє напрямок метрології – сертифікація продукції, розробка та впровадження систем менеджменту ISO 9000, впровадження автоматизованих і інтелектуальних засобів вимірювань.

Без електроніки не було б можливим створення сучасних інформаційних технологій, а сучасний рівень розвитку електроніки значною мірою визначається розвитком IT. У результаті спільної роботи викладачів та студентів кафедри мікроелектронних приладів і пристроїв в Харківському національному університеті радіоелектроніки встановлені сонячні батареї. Їх міні-копію можна буде подивитися і протестувати.

Біомедична інженерія – це не медицина, але щось більше, ніж просто «інженерія». Хочете спробувати унікальне поєднання медичних, інженерних знань «приправлене» сучасними IT? На експозиції кафедри БМІ ви зможете побачити мікросвіт своїми очима, не заглядаючи в об’єктив мікроскопа. Хочете бонус? Селфі з незмінним атрибутом кафедри БМІ – скелетом Василем.

Квантові комп’ютери на основі охолоджених атомів і іонів, лазерна і оптотехніка – все це високоточні технології, всі тонкощі яких Вам відкриють фахівці кафедри фізичних основ електронної техніки. На експозиції кафедри будуть представлені місяцехід з камерою і лазерним прицілом і невелике лазерне шоу.

Без чого не працює жодне підприємство і жодна система? Без математики та менеджменту! Факультет прикладної математики та менеджменту також відкриє свої двері 20 грудня. Комп’ютерні науки та інформаційні технології, системний аналіз, економіка – основа основ будь-якої структури.

У абітурієнтів буде можливість пограти в 3D-шахи як в “Теорії великого вибуху” – унікальна розробка студента другого курсу ХНУРЕ факультету комп’ютерних наук Вадима Шовкуна. Штучний інтелект розпізнає Ваше обличчя і зареєструє для участі в чемпіонаті з комп’ютерних ігор NURE Challenge – наймасштабнішому game-заході Харкова серед школярів, на якому визначається найсильніший в популярних комп’ютерних іграх «DotA-2» і «FIFA-2007».

На Вас чекає турнір-шоу роботів по Кегельрінг – учасники зможуть спробувати управляти роботом Lego NXT і мобільною платформою, і роботрек – справжні гонки роботів від факультету автоматики та комп’ютерних технологій ХНУРЕ. Завжди хотіли дізнатися, як працює банкомат зсередини? Співробітники університету не тільки покажуть, а й наочно продемонструють його механізми захисту і принципи роботи.

А також тривимірне знайомство з головним корпусом Харківського національного університету радіоелектроніки!

ХНУРЕ сьогодні – динамічно розвивається вищий навчальний заклад. З концентрації науково-технічного та науково-педагогічного потенціалу в області радіоелектроніки, телекомунікацій, інформаційних технологій та обчислювальної техніки університет не має собі рівних в Україні!

Чекаємо Вас 20 грудня в 08.30 в Харківському національному університеті радіоелектроніки!

Детальніше: https://www.facebook.com/events/782339701878057/

 

зберегти цю сторінку в PDF