Відбувся семінар з питань інновацій та підприємництва

30.05.2014

23 травня в Харківському національному університету радіоелектроніки відбувся Regional Seminar on IT Students’ Innovation and Entrepreneurship. Семінар був організований в рамках темпус-проекту «National Education Framework for Enhancing IT Students’ Innovation and Entrepreneurship».

Його метою було стимулювання синергії між навчальними програмами підготовки ІТ-фахівців, науково-дослідницькими роботами та бізнес-інноваціями; обговорення національної екосистеми студентських інновацій України.

На семінарі були присутні керівники та координатори підрозділів, що займаються інноваційною діяльністю у ВНЗ, викладачі вишів, які працюють з творчими та креативними студентами у галузі ІТ, представники ІТ-компаній: Infostroy, GlobalLogic, EpamSystems, DCT, Z-fort Group, Miratech, NixSolutions, AntaraSoft, студенти харківських університетів.

На семінарі були представлені доповіді: 

  • Знання та досвід ІТ-студентів в сфері інновацій та підприємництва;
  • Новий стандарт Software Engineering;
  • Універсальна структурна модель організації інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів;
  • Структурна модель, що враховує специфіку східного регіону в галузі ІТ.

Відбулося обговорення досвіду взаємодії ІТ-компаній та університетів щодо створення спільних проектів, які спрямовані на підвищення творчості студентів. Запропоновано ідеї для нових спільних проектів.

Було представлено досвід співпраці компанії Sigma Ukraine із студентами ХНУРЕ зі створення інноваційних продуктів для міжнародної компанії IKEA.

Анонсовано Український конкурс інноваційних студентських проектів та ідей, який наступного року відбудеться в Одесі.

Під час семінару учасники мали можливість:

  • відвідати презентації, ознайомитися з сучасним станом справ з підготовки інноваторів та моделями взаємодії в галузі інноваційного розвитку університетів, підприємств та інших зацікавлених сторін.
  • Вільно поспілкуватися та пошукати нових шляхів подальшої ефективної взаємодії Університет-Компанія-Студент. 

зберегти цю сторінку в PDF