Відбулася зустріч з керівництвом департаменту міськради

11.03.2014

6 березня наш університет відвідав директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Костянтин Анатолійович Лобойченко.

Спочатку він зустрівся з виконуючим обов’язки ректора ХНУРЕ професором Володимиром Петровичем Машталіром, який, зокрема, зазначив про важливість залучення студентів до активної громадської діяльності, створення атмосфери братерства і патріотизму до рідного вузу, а також висловив готовність всіляко сприяти співпраці органів місцевого самоврядування з вузом.

Потім К.А. Лобойченко зустрівся зі студентами в аудиторії 301-б. Серед студентів були активісти студентського сенату, студентської профспілкової організації, представники студрад гуртожитків, а також студенти факультету навчання іноземних громадян.

У рамках живої дискусії директор Департаменту розповів про стратегію роботи свого підрозділу, про його плани і завдання, про те, чим органи місцевого самоврядування можуть бути корисні студентам .

У свою чергу студенти задавали питання про те, які є можливості займатися спортом, про благодійність, про допомогу малозабезпеченим студентам, про міжнародне співробітництво, про те які проекти та програми є у Департаменту та багато що про інше. К.А. Лобойченко разом зі своїми помічниками відповідали на всі запитання і запрошували студентів нашого університету до активної співпраці з Департаментом .

Завершилася зустріч відвіданням кімнати студентського сенату і куточка ФК «Металіст».

зберегти цю сторінку в PDF