Відбулася презентація проекту Kharkiv StartUp Factory

30.09.2015

29 вересня в Харківському національному університеті радіоелектроніки (ауд. 424), відбулася презентація проекту Kharkiv StartUp Factory, мета якого – розвиток IT-стартапів в університетському середовищі. Учасники зустрічі ознайомилися з концепцією проекту і порядком участі в ньому. Також відбулася презентація історії харківських стартапів, які вже отримали високу оцінку міжнародних інвесторів (у форматі start-up pitch).Проект StartUp Factory реалізовуватиметься в ХНУРЕ на базі студентського креативного простору IT Hub NURE (вул. Бакуліна, 12) за підтримки Департаменту з підвищення конкурентоспроможності Харківської обласної державної адміністрації та проекту Karazinstartups.
Взяти участь у ньому зможе будь-який студент та викладач ХНУРЕ. Передбачається участь менторів, які будуть допомагати учасникам проекту розвивати свої стартапи, а також представників бізнесу для впровадження програмних розробок в бізнес-процеси на підприємствах.
Kharkiv StartUp Factory – некомерційний соціальний проект. Його мета – підвищення рівня знань студентів і викладачів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, а також підтримання іміджу ХНУРЕ як вишу-лідера у сфері IT.

 

зберегти цю сторінку в PDF