Відбулася ІII Міжнародна науково-практична конференція студентів-іноземців

22.04.2014

14-16 квітня у ХНУРЕ відбулася ІII Міжнародна науково-практична конференція студентів-іноземців підготовчих і основних факультетів, слухачів центрів навчання іноземних громадян. Конференція проводилася в рамках 18 Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка і молодь в XXI столітті», який підтримало Міністерство освіти і науки України.

Організатором заходу виступив факультет навчання іноземних громадян ХНУРЕ.

Понад 200 учасників і гостей конференції з України, Білорусі, Азербайджану, Росії, Туркменістану, Казахстану, Узбекистану, Грузії, Сирії, Болівії, Афганістану, Бразилії, Марокко, Нігерії, В’єтнаму, Іраку, Кот д’Івуару, Ірану, Туреччини, Еквадору, Камеруну, Анголи, Гвінеї, США, Йорданії, Алжиру, Лівану, Ємену, Гани, Бангладеш, Судану обговорили різні питання природничо-наукових, гуманітарних та інших галузей знань, що цікавлять студентів.

105 кращих доповідей з різних напрямків увійшли до збірника матеріалів конференції.

Для виступу перед іноземною аудиторією були відібрані 40 доповідей з різних напрямків роботи конференції, які включені до програми конференції .

В урочистому відкритті конференції взяли участь професор М.І. Сліпченко і декан ФОІГ професор М.А. Омаров.

На адресу конференції надійшов вітальний лист від виконуючого обов’язки ректора ХНУРЕ професора В.П. Машталіра. Текст листа опублікований у збірнику матеріалів конференції.

Заходи подібного рівня стають традиційними в нашому університеті – одному з найкращих університетів Європи.

«Конференція проведена на найвищому рівні. Ми були приємно здивовані активністю і зацікавленістю студентів. Велике спасибі організаторам конференції за їх чітку і злагоджену роботу», – зазначила доцент кафедри українознавства та політології факультету міжнародних освітніх програм Української інженерно-педагогічної академії Н.В. Ротова.

Учасникам конференції були вручені сертифікати та грамоти. Матеріали конференції опубліковані.

зберегти цю сторінку в PDF