Валерій Семенець зустрівся з делегацією освітян Республіки Польща

17.05.2017

В рамках ІІ Міжнародної практичної конференції «Поліграфічні, мультимедійні та web-технології», яка проходить в стінах Харківського національного університету радіоелектроніки з 16 по 22 травня, делегація освітян з Європейського університету економіки зустрілась з ректором ХНУРЕ, професором Валерієм Семенцем.
На зустрічі сторони обговорили можливості реалізації програм з обміну студентів, подвійних дипломів, а також обміну досвідом у освіті та науці.

«У нашого університеті в Бигдощі є певний досвід спільних проектів з українськими вишами. Це дуже успішний досвід у сфері наукових розробок та культурних заходів і ми сподіваємося, що Харків та безпосередньо ваш університет стануть нашими партнерами в науковій та освітній діяльності», – зауважив професор Європейського університету економіки Марек Хамот.

«Завдяки контактам між нашими професорами та професорами Польщі, сподіваюсь, що найближчим часом наші студенти поїдуть на стажування до Польщі і це буде найважливішим моментом у нашій співпраці», – підкреслив ректор ХНУРЕ Валерій Семенець.

зберегти цю сторінку в PDF