Валерій Семенець бере участь у роботі форуму ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Республіки Польща

06.04.2017

Ректор Харківського національного університету радіоелектроніки Валерій Семенець бере участь у роботі Форуму ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Республіки Польща, що проходить в рамках Українсько-Польських днів освіти, науки та інновацій.

6 квітня в залі засідань Вченої ради Національного технічного університету України «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відбулось спеціальне спільне засідання конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща та Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України. Форум проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща та Польскої освітянської фундації «Perspektywy».

На Форумі обговорюються проблеми інтеграції освіти, науки та інновацій в контексті співпраці вищих технічних навчальних закладів України і Республіки Польщі, а також спільна участь у європейських програмах. В роботі форума беруть участь понад 200 ректорів з Польщі та України, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко та Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський.

зберегти цю сторінку в PDF