В ХНУРЕ з’явився новий навчальний робот

23.02.2016

Меморандум про співпрацю підписав ХНУРЕ з німецькою компанією Festo, а також виробничими підприємствами Харківщини Філіп Морріс Україна і ФЕД.

Мета меморандуму – консолідація зусиль для розвитку і впровадження передових навчальних технологій і обладнання, всебічна адаптація підготовки фахівців для сучасної промисловості за напрямками промислової автоматизації, робототехніки і мехатроніки, а також сприяння участі України в міжнародних змаганнях WorldSkills та RoboCup.

Координатором проекту виступила кафедра ТАВР в особі завідувача кафедрою Ігоря Шакіровича Невлюдова. Угода про співробітництво відкриває студентом ряд нових можливостей. Серед них – участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з програмування мобільних роботів. Для підготовки студентів до олімпіади і проведення ряду науково-дослідних робіт компанія Festo передала університету навчального робота Robotino.

Учасники зустрічі переконані, що цей меморандум – ще один крок до розширення міжнародного співробітництва університету і створення потужного майданчика для підготовки кваліфікованих фахівців міжнародного класу.

зберегти цю сторінку в PDF