В ХНУРЕ з’явилися додаткові можливості освоїти нову професію

17.02.2016

У 2016 році в Університеті будуть викладатися пілотні курси з проектного менеджменту в рамках програми Темпус з розвитку системи безперервного навчання в Вірменії, Грузії та Україні. Ці безкоштовні курси орієнтовані, як на студентів, так і на дорослих людей, в тому числі демобілізованих учасників АТО, а також безробітних.

Такі плани представили в звіті про роботу за проектом завідувач кафедрою програмної інженерії професор Зоя Дудар, а також директор Центру післядипломної освіти Ілона Ревенчук на зустрічі учасників, яка відбулася в Університеті Русе «Ангел Канча» (Болгарія). Всього у зустрічі взяли участь понад 50 учасників з Вірменії, Грузії, України, Болгарії, Данії, Португалії та Швеції.

Проект фінансується Європейським Союзом за активної участі Міністерств освіти і науки України, Вірменії та Грузії.

В українських вузах-партнерах будуть впроваджені 5 безкоштовних курси на базі: Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ) – «Проектний менеджмент», Національного технічного університету України “КПІ” – “Linux Professional Institute”, Одеського національного політехнічного університету – “Основи програмної інженерії» промислові мережі “, Київського національного університету імені Т. Шевченка -” Розробка електронних лабораторій “.

За словами Ілони Ревенчук, яка презентувала безкоштовний курс з проектного менеджменту, втілення цих ідей дуже важливо для України, оскільки якісні пілотні програми навчання надають населенню доступ до знань, сприяють отриманню конкурентноздатних навичок і працевлаштування.

зберегти цю сторінку в PDF