В ХНУРЕ відкрили аудиторію імені Михайла Федоровича Бондаренка

01.12.2016

30 листопада 2016 року відбулося урочисте відкриття оновленої аудиторії №103 корпусу І та присвоєння їй імені видатного ректора ХНУРЕ Михайла Федоровича Бондаренка.

Велика лекційна аудиторія  була  відремонтована і оснащена мультимедійним обладнанням, і тепер у ній проходитимуть потокові лекції з використанням сучасних технологій і засобів комунікації.

У церемонії взяли участь почесні гості: Лідія Михайлівна Бондаренко, Консул Посольства Арабської республіки Єгипет в Україні доктор Марва Махмуд, а також ті, хто мав нагоду працювати, бути учнем або знав особисто цю видатну особу.

У своїй промові т.в.о.ректора ХНУРЕ Едуард Рубін охарактеризував 18 років його ректорства «епохою  Бондаренка».

«Під керівництвом Михайла Федоровича ХНУРЕ був завжди попереду. Він залишив величезну спадщину, і наше з вами завдання – зберегти і примножити те, що він побудував, і я  продовжуватиму реалізацію його ініціатив», – додав Едуард Рубін.

Перший проректор Ігор Ключник  звернув увагу на реформаторську діяльність Бондаренка та на те, що саме він розпочав модернізацію корпусів, гуртожитків та власне університету.

Телевізійний центр підготував короткометражний фільм, який був продемонстрований гостям, а аудиторію прикрасив парадний портрет Михайла Бондаренка. Його автор – Аліна Храпчинська, художник Музею ХНУРЕ та член Національної спілки молодих художників України. Глядачі помітили, наскільки влучно Аліні вдалося віддзеркалити масштаб цієї особистості, його доброту та відкритість.

Одна з найбільш душевних промов вийшла у декана факультета КН Андрія Єрохіна: «Дивлюсь я на цей портрет і неначе чую, як Михайло Федорович говорить нам усім, що прийшов час врешті-решт об’єднати свої зусилля та працювати разом задля процвітання нашої рідної альма матер ХНУРЕ».

 

зберегти цю сторінку в PDF