В ХНУРЕ відкрилася нова виставка

02.06.2016

1 червня в Музеї ХНУРЕ відбулося урочисте відкриття виставки, присвяченої пам’яті відомого вченого, який стояв біля витоків сучасної кібернетики, доктора технічних наук, професора, Едуарда Георгійовича Петрова.На церемонії зібралися його колеги, учні, вихованці, а також ті, хто хотів більше дізнатися про життя і діяльність видатного вченого.

Всі вони характеризували Едуарда Георгійовича Петрова як людину веселу, добру, чуйну, висококласного фахівця і організатора. На кафедрі системотехніки, де він працював, закладені ним традиції та створена професійна атмосфера зберігаються досі. Він є засновником цілої наукової школи, а його учні, яких він з трепетом готував до наукової діяльності, гідно продовжують його справу. 

Керівництво університету виступило з пропозицією увічнити пам’ять професора, назвавши одну з аудиторій ХНУРЕ його ім’ям, а також заснувавши стипендію його імені для молодих вчених. В рамках своєї наукової діяльності він розвинув теорію прийняття багатокритеріальних рішень, працював над створенням формалізованих засобів системного аналізу процесу проектування складних інформаційних систем.

Був удостоєний таких нагород:

  • Медаль «Ветеран праці»;
  • Ювілейна медаль «За доблесну працю в ознаменування 100-річчя від дня народження Володимира Ілліча Леніна»;
  • Почесна грамота Міністерства освіти і науки України;
  • Нагрудний знак «Відмінник освіти України». 

Виставка триватиме ще кілька тижнів, тому музей ХНУРЕ запрошує всіх бажаючих познайомитися з виставленими експонатами.

зберегти цю сторінку в PDF