В ХНУРЕ відбувся День відкритих дверей для випускників технікумів, коледжів та училищ

06.12.2016

У неділю, 4 грудня, в ХНУРЕ відбувся День відкритих дверей для випускників технікумів, коледжів та училищ, а також для абітурієнтів, які планують вступити на прискорену програму підготовки бакалаврів на базі диплома молодшого спеціаліста.

Після реєстрації в холі 1-го поверху Головного корпусу ХНУРЕ і знайомства з представниками факультетів, абітурієнти зібралися в Актовій залі, де вітальне слово сказав в. о. ректора Едуард Рубін та виступив директор харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

Багато абітурієнтів задаються питанням: вступати на основі університетськихіспитів на старші курси у рамках вже обраної спеціальності, або ж здати зовнішнє тестування і вступити на перший курс будь-якої спеціальності? Олександр Сидоренко порадив все ж таки здати тести, як мінімум, для того, щоб перевірити свої знання, а як максимум, щоб не упустити можливість вступу на іншу спеціальність.

Також в Актовому залі був проведений майстер-клас від Приймальної комісії ХНУРЕ на тему “Як вступити в ХНУРЕ на базі диплому молодшого спеціаліста”

Потім абітурієнти вирушили на кафедри і лабораторії, де могли більше дізнатися про майбутню професію і пройти пробне тестування з вищої математики та інформатики.

Більшість абітурієнтів вже визначилися зі своєю майбутньою спеціальністю та з університетом своєї мрії – ХНУРЕ.

зберегти цю сторінку в PDF