В ХНУРЕ відбудеться XIII Міжрегіональний Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття»

13.10.2017

17 листопада 2017 року з 11:15 до 14:00 у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбудеться XIII Міжрегіональний Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття».

 

Генеральний партнер - NIX Solutions

 

Протягом багатьох років співробітництва компанія NIX Solutions підтримує наш Ярмарок вакансій у ролі генерального партнера. Компанія є флагманом IT-аутсорсингу в Україні із серйозним портфелем виконаних проектів за плечима.

Команда NixSolutions – це 1500 професіоналів своєї справи і просто гарних людей.

 

NixSolutions: – “ Кожен з нас унікальний – у нас різні характери,  погляди і вподобання, ми граємо різні ролі, та це не роз’єднує, а згуртовує нас. У кожному ми бачимо особистість і професіонала, а також надаємо можливість максимально розвинути сильні сторони та посилити слабкі. Двері нашої компанії були і будуть відкриті для молодих, жвавих, амбіційних, творчих людей. Тому ми йдемо назустріч студентам, пропонуючи різноманітні програми навчання та можливість працювати і навчатися одночасно. Ми підтримуємо перші кроки у кар′єрі кожного, хто стає частиною нашої компанії. Це одна з найважливіших умов нашої стабільності.”

Партнерами Ярмарку виступають : Sigma Software, GlobalLogic, Infostroy, SoftServe, Gameloft.

Інформаційну підтримку надає найпопулярніший регіональний сайт з пошуку роботи в Україні «Робота в Харкові».

Звичайно ж, на вас чекають наші постійні і нові компанії, які бажають з вами познайомитися і запропонувати співпрацю.

На Ярмарку вакансій роботодавці пропонують стажування, можуть відразу запропонувати пройти тестування або співбесіду, а це гарний шанс для фахівця-початківця виявити себе і долучитися до компанії.

 Важливою перевагою Ярмарку вакансій є зустріч зацікавлених осіб здобувача і роботодавця – це неформальне спілкування. Тому тим, у кого мало досвіду в проходженні співбесід, буде куди комфортніше вести діалог з потенційним роботодавцем, розкрити себе та ефективно презентувати. Таким чином, у вас поступово буде проходити страх від спілкування з потенційними роботодавцями і ви будете розуміти які питання найчастіше задають під час співбесід.

У вас буде можливість протягом кількох годин зав’язати контакти з представниками кількох компаній, а може, ви зустрінете ту компанію, про яку раніше навіть нічого не чули. Даний підхід куди більш ефективний, ніж систематично здійснювати розсилку резюме.

Також компанії проводять конкурси, які дають змогу цікаво і корисно провести час.

Більш детальну інформацію про Ярмарок вакансій, в тому числі про роботодавців  представлено на сайті відділу практики «Центр-Кар’єра» – http://rabota.nure.ua/ .

Відділ практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ запрошує всіх студентів узяти участь у цьому заході.

Приходьте і визначайтеся з професійним майбутнім!

XIII Міжрегіональний Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття»

зберегти цю сторінку в PDF