В ХНУРЕ розпочали роботу мовні клуби

11.10.2016

8 жовтня в ХНУРЕ відбулося відкриття безкоштовних мовних клубів на базі кафедри Українознавства та за підтримки та громадської організації “Український світ” .

“Навчи друга розмовляти українською” – під таким слоганом у відкритті взяли участь понад 150 осіб, що поставили собі за мету краще опанувати українську мову.

Українська мова поступово відновлює своє життя на сході України. Тому не дивно, що частина харків`ян потребує допомогу в опануванні рідної мови. Безперечно, вмотивованість відвідувачів безкоштовних курсів української мови робить комфортним сам процес навчання.

Учасники заходу із зони АТО розповіли про те, якою важливою стала українська мова на Донбасі в теперішній час війни за цілісність України. Мовні курси створюються волонтерами вздовж всієї лінії фронту.

Окрім української, всі охочі можуть повчитися польської мови. Адже мовні клуби мають різні вектори навчання. Тим паче, що саме з Польськими унівеситетами ХНУРЕ має угоди про співпрацю, котрі дають можливість там навчатися та отримати разом з українським ще й польський диплом про вищу освіту

зберегти цю сторінку в PDF