В ХНУРЕ пройшов семінар з удосконалення діяльності АППАУ в галузі стандартизації та розвитку промислових АСУ

20.05.2016

У 2015 році Асоціація підприємств промислової автоматизації України (АППАУ) форсувала ряд напрямків щодо розвитку ринку АСУ ТП в Україні.

Це стандарти ISA-88,95,99, ДЕСТ 24-34, GAMP, CSIA, питання підготовки фахівців і співпраці з ВНЗ, розвитку співтовариства та інші. У заходах поточного року з’явилися й нові теми: програма для експортерів EXPOREC, ініціатива об’єднання навколо IIoT та інші. Разом з тим, всі ці ініціативи вимагають деталізації, роз’яснень та особистих комунікацій.
Всі ці та інші питання, стали предметом обговорення 18 травня на семінарі «АСУ ТП – час міняти підходи». Семінар проходив на кафедрі проектування та експлуатації електронних апаратів Харківського національного університету радіоелектроніки. У ньому взяли участь провідні системні інтегратори, керівники відділів АСУ підприємств і проектних інститутів Харкова. На другу частину заходу – презентацію програми EXPOREC – були також запрошені керівники машинобудівних підприємств.

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням: http://appau.org.ua/ASU_TP_pora_izmenyat_podhody-seminar_v_Kharkove

зберегти цю сторінку в PDF