В ХНУРЕ показали фільм про Революцію Гідності- «Свобода або смерть»

13.12.2015

11 грудня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся показ фільму Дем’яна Колодія «Свобода або смерть».

Показ фільму було організовано за ініціативи виконуючого обов’язки ректора Едуарда Рубіна, профкома студентів та студентського сенату університету. Почався він з невеликого концерту, в якому брали участь студенти вишу. Виступи супроводжувалися кадрами – як тими, що залишилися з часів революцій початку ХХ століття, так і тими, які ілюструють сучасну війну на Донбасі. Хвилиною мовчання присутні в актовому залі вшанували загиблих українців за останні буремні роки, а до пам’ятного знаку на честь Євгена Котляра були покладені квіти.

Дем’ян Колодій – американський режисер-документаліст українського походження. Його стрічка, яку він представив, присвячена героїчним подіям дворічної давнини на Майдані. Дем’ян не зміг довго спостерігати з-за океану за тим, що відбувалося в Україні: наприкінці грудня 2013 він прилетів до Києва і протягом січня-лютого знімав все, що бачив у центрі столиці. У фільмі використані і кадри українських телеканалів, а також відео самих учасників тих подій. Автор не тільки хронологічно виклав події, які відбувалися на Майдані, він також зміг передати на екрані почуття, біль, сльози, сміливість, гордість і рішучість українського народу, який буде стояти до останнього – до перемоги над ворогом.

Трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=TuwM_oempnc

 

 

 

зберегти цю сторінку в PDF