В ХНУРЕ обрали нове керівництво Харківської обласної студентської ради

13.09.2015

10 вересня на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбулося засідання Харківської обласної студентської ради.
Харківська обласна студентська рада є консультативно-дорадчим органом обласної державної адміністрації, утвореним з метою більш повного врахування позицій студентської молоді при розробці та реалізації державної та регіональної політики у сферах освіти, праці, соціального становлення та розвитку студентської молоді, налагодження конструктивної взаємодії між органами державної влади, студентськими громадськими організаціями, органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів області.
У засіданні взяли участь 34 студенти – представники органів студентського самоврядування своїх вишів.
Від імені адміністрації ХНУРЕ учасників засідання привітав професор Мурад Анверович Омаров, який підкреслив, що участь у обласній студентській раді відкриває перед молоддю нові можливості щодо захисту прав студентів, активної громадської діяльності і поліпшенню студентського життя.
Також перед учасниками засідання виступила головний спеціаліст Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Наталія Андріївна Сухорукова.
Основним питанням порядку денного було обрання нового керівництва ради, у зв’язку з тим, що чинний голова Микита Андрєєв закінчив навчання в університеті і, згідно з Положенням, не міг більше очолювати студентську раду.
За результатами обговорення, було висунуто кілька кандидатур на посаду голови ради, і при голосуванні перемогу здобув студент Національної академії державного управління при Президентові України Ярослав Ланецький. Представник органу студентського самоврядування ХНУРЕ Олександр Анциферов був обраний заступником голови ради.
Вітаємо новий склад Харківської обласної студентської ради та бажаємо плідної роботи на благо студентів Харківщини.

зберегти цю сторінку в PDF