В Харківському університеті радіоелектроніки цілу ніч навчалися створювати стартапи

16.03.2016

Студенти 29 вишів та молоді підприємці цілу ніч вчилися створювати стартапи – від ідеї до готового проекту, його реалізації та пошуку інвесторів. Захід StartUpNight відбувся в ХНУРЕ в ніч з 12 на 13 березня за підтримки адміністрації вишу, студентських об’єднань та провідних IT компаній міста.

«Сьогодні світ змінюється, і ринку потрібні не просто інженери, а винахідники, новатори, вигадники. Кожен день ми відкриваємо Інтернет і бачимо якусь нову ідею, втілену в життя. На жаль, серед винахідників і новаторів небагато українців», – привітав учасників через онлайн включення т.в.о. ректора ХНУРЕ, Едуард Рубін, – «ми ставимо своїм завданням навчити вас і інших молодих людей створювати стартами, щоб ви опинилися в рядах кращих світових новаторів. Не думайте, чи це є простим або складним, думайте про те, що до цього потрібно, і ви обов’язково прийдете до успіху». Харківський національний університет радіоелектроніки у своїй новій стратегії управління обрав саме вирощування інноваційних підприємств в своїх стінах, що створюються студентами та випускниками.

«Цей захід ми спрямовуємо на мотивацію молодіжного середовища для того, щоб студенти, які мають гарні ідеї, створювали нові проекти та інноваційні підприємства», – зазначив один із організаторів StartUpNight, проректор з науково-методичної роботи ХНУРЕ Станіслав Ігнатьєв, – «ми розробляємо стратегію підтримки Start-UPів на Харківщині, що буде складатись із низки заходів, в тому числі й пошуку реальних інвесторів». Проект реалізовується в рамках StartUP Factory NURE, що передбачає створення фабрики інноваційних підприємств, реалізованих за принципом: від ідеї до результату. Програма підтримується низкою сучасних компаній та міжнародних закладів.

Захід тривав 9 годин. За цей час 12 експертів із різних країн провели майстер – класи, таким чином тренінг став одним із наймасштабніших у місті Харкові.

Ніч стартапів стала підготовчим етапом до битви Start-UPів, яка відбудеться 8 квітня в рамках Третього міжнародного бізнес форуму у Харкові.

У битві приймуть участь команди, що мають інноваційні ідеї, які вже оформлені у вигляді проекту. Очікуються ментори, які консультуватимуть проектні команди, а також бізнес-ангели, які оберуть перспективні проекти для подальшої їх підтримки та інвестування.

зберегти цю сторінку в PDF