В Україні наш високий рейтинг – поза всіляких сумнівів!

12.06.2014

Харківський національний університет радіоелектроніки в черговий раз підтвердив, що є одним з лідерів вітчизняної освіти. Цього року він посів другий рядок у ТОП-12 ІТ-вишів України, пропустивши вперед лише Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Високе місце ХНУРЕ в цьому рейтингу не викликає сумнівів. Адже за концентрацією науково-технічного та науково-педагогічного потенціалу в галузі радіоелектроніки, телекомунікацій, інформатики та обчислювальної техніки університет не має собі рівних в Україні та країнах ближнього зарубіжжя.

Слід зазначити, що в опитуванні, який організувало і провело найбільше українське співтовариство програмістів – DOU.ua, взяли участь понад 2800 випускників та нинішніх студентів українських ВНЗ. Серед них більше половини розробників, потім – тестувальники, дизайнери, системні адміністратори й інші фахівці. Головна увага зверталася на загальне враження, повноту знань і корисність освіти. З більш конкретними результатами опитування можна ознайомитися на сайті спільноти.

зберегти цю сторінку в PDF