В Одесі відбулася міжнародна наукова конференція

08.10.2015

VІІI Міжнародна наукова конференція «Функціональна база наноелектроніки» проходила в Одесі з 28 вересня по 2 жовтня.
На секційних засіданнях конференції були заслухані  доповіді з теоретичних, експериментальних, технологічних та прикладних аспектів сучасної компонентної бази електроніки. На  конференцію надійшло 72 доповіді від учених та фахівців з 7 країн (України, Франції, Казахстану, США, Китаю, Польщі, Росії)  21 міста та 46 установ.
Засновниками конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Національна Академія наук України, Інститут радіофізики та електроніки ім. О.Я. Усикова НАН України, Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України, Інститут фізики НАН України, Інститут сцинтиляційних матеріалів НАН України, Національний технічний університет України «КПІ», Національний технічний університет «Львівська політехніка», Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова, Харківський національний університет радіоелектроніки.
Організаторами конференції є Харківський національний університет радіоелектроніки та Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова.
Співголови  конференції  проф.  Сліпченко  М.І.  (ХНУРЕ),  проф. Лєпіх Я.І. (ОНУ ім. І.І. Мечникова), проф., чл.-кор. НАНУ Тарапов С.І. підводячи підсумки конференції одностайно відзначили високий рівень результатів досліджень, про які доповідали учасники.
В рішеннях конференції зазначено актуальність та важливість  сприяння з організації творчих колективів вузівських та академічних організацій для підготовки спільних проектів за участі партнерів з країн Євросоюзу, для участі у конкурсах на отримання  грантів, включаючи міжнародні, для проведення шкіл молодих учених та магістрів за науковими напрямками конференції.
За результатами конференції було прийнято рішення провести ІХ Міжнародну конференцію у вересні  2016 року, обговорити з зацікавленими міністерствами, підприємствами та організаціями країн-учасниць тематику і спрямованість конференції, розширити її з урахуванням науково-технічних програм, які є пріоритетними у цих країнах.
Учасники конференції висловлюють подяку Міністерству освіти і науки України, керівництву Харківського національного університету радіоелектроніки та Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, організаційному та програмному комітетам конференції, які створили умови для творчої роботи та  забезпечили високий науковий і організаційний  рівень її проведення.

зберегти цю сторінку в PDF