Урочистий захід, присвячений врученню дипломів бакалаврів та магістрів випускникам ФНІГ

22.06.2015

18 червня відбувся урочистий захід, присвячений врученню дипломів іноземним студентам, які закінчили магістратуру і бакалаврат російською мовою в Харківському національному університеті радіоелектроніки.

Захід був організований факультетом навчання іноземних громадян за підтримки ректорату ХНУРЕ.

До випускників звернулася в.о. ректора ХНУРЕ, професор Н.С. Лєсна, яка тепло привітала магістрів і бакалаврів, побажала їм професійного вдосконалення, творчих перемог та висловила сподівання на подальшу співпрацю випускників з нашим університетом.

З вітальним словом виступив декан ФНІГ, професор М.А. Омаров: «Наша країна – багатонаціональна держава, в якій можливість соціального, культурного, національного розвитку існує для всіх без винятку національностей та етнічних груп. Молодь – це майбутнє нашого суспільства. Багатонаціональне українське студентство – це не тільки майбутнє нашої країни, це майбутнє всієї світової спільноти. Факультет навчання іноземних громадян досить молодий. Але за цей невеликий період часу факультет домігся значних успіхів. Він не тільки об’єднав під своїм дахом всіх іноземних студентів, бакалаврів, магістрів, аспірантів, але й став тією структурою, яка здатна, максимально враховувати інтереси студентів різних національностей, віросповідань, культурних особливостей, вирішувати найскладніші, часом непередбачувані і несподівані питання на благо нашого інтернаціонального контингенту студентів. За роки існування на факультеті навчання іноземних громадян вже склалися свої традиції, багато з яких були ініціативою студентів. Однією з таких традицій, ми сподіваємося, стане і сьогоднішній урочистий захід.

Наші випускники навчалися за різними спеціальностями, вони придбали ті необхідні знання, без яких неможливо сьогодні стати високоосвіченим, інтелігентним, грамотним фахівцем-професіоналом. Професіоналом, знання та вміння якого будуть затребувані в тих країнах, з яких приїжджають до нас студенти.

Я думаю, що сьогоднішні випускники розуміють, що від того, якими фахівцями вони стали, якими професіоналами вони будуть, залежить майбутнє не тільки їхніх країн, а й майбутнє Європи, майбутнє всього світу».

Т.П. Цапко – заступник декана ФНІГ – у своєму щирому і теплому зверненні побажала миру і благополуччя випускникам та всім присутнім, привітала з успішним закінченням навчання і наданням кваліфікації магістра та бакалавра.

Керівники та викладачі загальноосвітніх та профілюючих кафедр –В.Л. Циганенко, Т.І. Демент’єва, В.А. Лук’янова, С.О. Сабурова, В.А. Демченко – привітали випускників та сказали їм багато добрих напутніх слів.

З вітальним словом до випускників звернувся представник студентського Сенату ХНУРЕ Тельман Расулов: «Найкращі роки в житті кожної молодої людини – це студентські роки. Роки становлення його як фахівця-професіонала, роки творчості, роки дерзань, роки здобуття нових вірних друзів, роки першої любові, роки дорослішання. Наші сьогоднішні випускники – вчорашні студенти – члени великої та дружної студентської сім’ї ХНУРЕ. Я бажаю їм подальших професійних успіхів. Ніколи не забувайте наш спільний дім ХНУРЕ, повертайтеся сюди, де вас завжди пам’ятають, люблять і чекають».

Атмосферу свята на заході створили артисти студентського клубу ХНУРЕ своєю концертною програмою.

Кульмінаційним моментом стало вручення в.о. ректора Н.С. Лєсною червоних дипломів бакалаврів випускникам спеціальності ТКС В. Худайбердиєву та О. Ходжаєву і грамот за сумлінне ставлення до навчання, за активну участь у житті факультету та університету, за успіхи у спорті та творчості кращим випускникам ФНІГ.

Декан ФНІГ професор М.А. Омаров вручив дипломи магістрам.

Заст. декана ФНІГ доцент Т.П. Цапко вручила дипломи випускникам-бакалаврам.

Наприкінці свята зі словами подяки виступили бакалаври та магістри ФНІГ. Вони запевнили керівництво університету та факультету, що, завдяки отриманим знанням, не тільки зможуть принести користь своїм країнам, але й прославлять наш чудовий університет і факультет.

зберегти цю сторінку в PDF