Урочистий захід, присвячений врученню дипломів

30.06.2015

26 червня 2015 р. відбувся урочистий захід, присвячений врученню дипломів студентам, що навчаються іноземною мовою.

 Перед випускниками виступив директор Центру навчання студентів іноземною мовою, проф. Горбачев В.О., який привітав магістрів і бакалаврів із закінченням університету, побажав їм професійного вдосконалення, творчих успіхів, цікавої високооплачуваної роботи.

До випускників звернувся в.о. декана факультету ТКВТ, доц. Снєгуров А. В. Він тепло привітав своїх вихованців, виразив надію, що пам’ять про країну, університет і викладачів залишиться з ними на все життя.

 Заст. декана ФНІГ, доц. Цапко Т.П.  в своєму звертанні до випускників  побажала їм благополуччя, привітала їх з успішним закінченням навчання і привласненням кваліфікації магістра і бакалавра, виразила надію, що «роки навчання в університеті були кращими в їх  житті».

Урочисто вручили дипломи випускникам в.о. декана факультету ТКВТ, доц. Снєгуров А. В. та директор Центру навчання студентів іноземною мовою, проф. Горбачев В.О.

Випускники, у свою чергу, подякували за можливість отримати освіту європейського рівня, за комфортні умови для навчання, за висококваліфікованих викладачів, які опікувалися ними протягом навчання.

ФНІГ

зберегти цю сторінку в PDF