Університет вдосконалює нові форми міжнародної освіти

04.09.2015

12 липня 2014 декан факультету навчання іноземних громадян професор М.А. Омаров ініціював вирішення питання про прийом іноземних абітурієнтів із зарубіжних країн (Республіка Азербайджан, Туркменістан, Узбекистан та інші) на заочну форму навчання безпосередньо в країні проживання майбутніх студентів.
В серпні було отримано лист МОН України, який дозволив створення відбіркової комісії, що виїжджає для прийому документів та проведення співбесіди з іноземними абітурієнтами, які мають бажання вступити на заочну форму навчання до нашого університету.
З 22 по 27 вересня виїзна відбіркова комісія в складі трьох членів комісії: професора М.А. Омарова, заступника декана ФНІГ, доцента кафедри мовної підготовки Т.В. Пахалкової-Соіч та старшого викладача кафедри природознавчих наук В.Х. Мурадової, – працювала в місті Баку, столиці Азербайджанської Республіки.
Підсумок роботи – 16 громадян цієї країни стали студентами нашого університету. Такий результат вселяє оптимізм і надію на те, що Харківський національний університет радіоелектроніки в складних соціально-політичних умовах продовжить активну діяльність з розвитку міжнародної освіти.

зберегти цю сторінку в PDF