Університет бере участь у новому проекті для майбутніх підприємців

26.10.2015

19-20 жовтня в університеті «КРОК» (Київ) проходив Національний семінар «Створення та розвиток мережі випускників-підприємців», який пройшов у рамках проекту TEMPUS “EANET” за участю українських університетів партнерів, а також університету прикладних наук Амстердама (Нідерланди). Мета проекту – створення мережі випускників-підприємців на базі 11 ВНЗ в Україні, Молдові та Грузії для підтримки та розвитку підприємництва серед випускників, студентів, викладачів університетів та розширення підприємницької інфраструктури в цих країнах.
ХНУРЕ на семінарі представляли куратор проекту в нашому університеті професор О.Я. Кузьомін і виконавець проекту доцент Є.С. Сакало. Кожний університет представляв свої досягнення в рамках проекту. Доцент Є.С. Сакало зробив презентацію двох основних напрямів, за якими розвивається проект в ХНУРЕ:
1) Створення сайту http://eanet.xyz/ асоціації випускників, де можна стати членом асоціації через реєстраційну форму, отримати доступ до всіх публічних документів проекту, дізнатися про роботодавців, додати або подивитися курси в розділі Online Learning. Також сайт надає сервіс допомоги спільних міжнародних публікацій, участі в семінарах, конференціях і міжнародних проектах.
2) Креативне простір IT Hub NURE https://www.facebook.com/ithub.nure, в рамках якого успішні випускники-підприємці навчають наших студентів і викладачів основам ведення бізнесу в IT-сфері.
Термін закінчення проекту – червень 2017

зберегти цю сторінку в PDF