Участь в Третьому міжнародному бізнес-форумі

12.04.2016

Харківський національний університет радіоелектроніки став співорганізатором одного з найбільших заходів регіону – Третього міжнародного бізнес-форуму «Україна 2016 Стратегічне бачення виклики і можливості». Едуард Рубін взяв участь у панельній дискусії, присвяченій проблемам освіти і його взаємодії з бізнесом для досягнення загальних цілей, в якій також брали участь: Яника Мірило, Володимир Бек, Станіслав Ігнатьєв і Андрій Дубецький.

Особливою увагою користувалася експозиція роботів кафедри ТАВР, представлена деканом факультету автоматики і комп’ютеризованих технологій Олександром Філіпенко та його колегами. Один з результатів переговорів з посольством Республіки Польща та компаніями – візит польської делегації до ХНУРЕ на наступний же день. Намічено перспективи співпраці з PRECITOOL’OST International.

Багато представників бізнесу наголосили важливу роль внутрішнього і зовнішнього аудиту підприємства, система якого зараз якраз поступово впроваджується в ХНУРЕ. Вони висловлюють готовність співпрацювати з університетом, якщо він буде дотримуватися міжнародного стандарту фінансової звітності та працювати прозоро і відкрито.

зберегти цю сторінку в PDF