Участь у Антикорупційному форумі

20.01.2016

Команда небайдужих до проблем громадськості з ХНУРЕ взяла участь у Антикорупційному форумі, який проходив 20 січня і зібрав понад 2500 учасників і спікерів, серед яких – Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі, співачка Руслана Лижичко і багато інших відомих політичних та громадських діячів.

Виступ т.в.о. ректора ХНУРЕ Едуарда Рубіна ведучий оголосив наступними словами: «Я хочу дати слово людині, відомій в ІТ галузі, яка зараз вирішує проблеми державного масштабу, проблеми порятунку наукової репутації Харкова».

Говорячи про корупцію в системі освіти, Едуард Рубін підкреслив наступне: «Тільки грамотні і розумні люди можуть побудувати потужну країну. Що сталося 25 років тому? Ми закинули освіту і не приділяли їй ніякої уваги. Зарплати залишилися низькими, а маховик крутився, бо був старий запас з радянських часів. Що заважає? Корупція. Я бачу дуже багатьох хороших, чесних і гідних викладачів, професорів, науковців, а ложка дьогтю псує бочку меду. Система вимила кадри, які могла б її зруйнувати. Якщо прибрати вертикаль корупції в кожному шматочку системи, вона валиться. Нас губить патерналізм і боязнь сказати щось проти. Тому потрібно змінюватися і якщо ви можете щось очолити і відчуваєте в собі сили щось виправити, йдіть туди і робіть».

А Студентському телебаченню ХНУРЕ єдиному з усіх медіа пощастило взяти інтерв’ю в Руслани, яке, як і виступ Едуарда Рубіна, можна подивитися тут:

https://www.youtube.com/watch?v=maQEXRuOceM

https://www.youtube.com/watch?v=75myKOmL2nc

зберегти цю сторінку в PDF