Завершився перший харківський фестиваль «Стрибок у майбутнє»

11.09.2013

10 вересня в актовому залі Харківського національного університету радіоелектроніки вперше у Харкові пройшов фестиваль «Стрибок у майбутнє» (www.leap2future.org).

Від імені колективу університету учасників і гостей фестивалю привітав професор М.І. Сліпченко. З доповідями виступили: професор Hans Lundberg (Швеція), CEO  компанії «TopTechPhoto» Євген Шпіка, професор Carlos Cerqueira (Португалія), директор Voomy IT парк Віталій Ставропольський, професор Markus Helfert (Ірландія), професор ХНЕУ Ірина Золотарьова, практикуючий бізнес-тренер  Сергій Омеляненко, CEO проекту «AlohaSystem» Георгій Кнабе, доцент ХНУРЕ Віктор Каук. На фестивалі виступили не лише теоретики, а люди, які завжди готові поділитися своїм досвідом і є експертами в галузі створення і розвитку нових ІТ-проектів. Учасники фестивалю в режимі вільного спілкування задали численні запитання і зав’язали корисні знайомства на майбутнє.

Головною метою фестивалю було залучення талановитої студентської молоді до створення нових ІТ-проектів міжнародного рівня, і, на думку його учасників, такий захід дав їм потужний імпульс у виборі свого майбутнього. А за результатами цього фестивалю Міністерству освіти і науки України будуть надані пропозиції щодо поліпшення підготовки фахівців з ІТ-галузі, створенню в університетах середовища для розвитку інноваційної та підприємницької активності творчої молоді.

зберегти цю сторінку в PDF