У ХНУРЕ за участю Харківської облдержадміністрації планується презентація спільного проекту з компанією JUST3DIT

20.05.2015

13 травня в Центрі регіонального розвитку інформаційних технологій Харківського національного університету радіоелектроніки відбулася зустріч з представниками компанії JUST3DIT – молодіжного стартапу з виробництва простих і доступних 3D-принтерів за унікальними авторськими розробками, а також надання послуг 3D-друку.Ідея створення власного 3D-принтера у хлопців (Владислава Любченка, Кирила Акименка та Сергія Ковальова) виникла ще в студентські часи. Сьогодні їх стартапу вже 6 місяців, але за цей невеликий проміжок часу хлопці зробили значний ривок вперед. Багато про що свідчить те, що їх послугами 3D-друку вже користуються замовники всієї Україні! Але головне в цьому стартапі, все-таки, – саме розробка і виробництво принтерів, які зможуть віднайти своє застосування в освіті, будівництві, медицині, машинобудуванні та інших галузях.

Харківський національний університет радіоелектроніки, як один з провідних технічних вузів України, просто не має права стояти осторонь цих процесів.

Директор Центру Тетяна Ткачова повідомила, що вже на початку червня за домовленістю з командою JUST3DIT та за підтримки Харківської обласної державної адміністрації Центр планує провести презентацію спільного проекту в ХНУРЕ, в рамках якої розповісти нашим студентам і викладачам докладніше про технології та перспективи розвитку цієї галузі. Самим проектом передбачається також створення демонстраційного майданчика 3D-друку на базі Центру з установкою принтера розробки компанії JUST3DIT.
Обговорюється питання щодо впровадження в навчальну програму ХНУРЕ курсу для студентів, а також спеціалізованих курсів для всіх бажаючих. Проте основним завданням Центру тут є залучення міжнародних проектів і програм для фінансування впровадження технологій 3D-друку в систему освіти нашого регіону.

зберегти цю сторінку в PDF