У ХНУРЕ – ювілейний ярмарок вакансій

21.11.2013

Харківський національний університет радіоелектроніки вдесяте проводить Міжрегіональний ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття».

Це один з багатьох заходів, які сприяють працевлаштуванню студентів і випускників та свідчать про небайдужість вишу до подальшої долі своїх вихованців. Університет постійно аналізує попит і пропозицію на ринку праці фахівців, яких він готує, організовує зустрічі робо­тодавців зі студентами та випуск­никами з питань їх подальшого працевлаштування на конкретних підприємствах, в установах та організаціях.

У ХНУРЕ існує мере­жа представництв відомих у світі фірм-розробників сучасного технічного обладнання, інформаційно-комунікаційних технологій та програмного забезпе­чення у вигляді сертифікаційних спеціалізованих навчально-наукових центрів, де якісного, ціле­спрямованого підвищують квалі­фікацію викладачі та ведеться підготовка студентів. До участі в роботі Дер­жавних екзаменаційних комісій кафедр активно залучаються пред­ставники підприємств.

Спільно з партнерами промис­лової спільноти триває робота з уточнення оптимальної кількості професійних та соціально-особистісних компетенцій випуск­ників університету за всіма напря­мами підготовки.

А координується уся ця робота через створений тут відділ практики «Центр-Кар’єра».

Цьогоріч Ярмарок вакансій збере понад 60 учасників – найкрупніших компаній в галузі IT-технологій, засобів зв’язку, приладобудування. Серед них NIX Solutions Ltd., Ciklum, Infostroy, «Инбитех», «Стелла Сістемз», Міратех, GlobalLogic, G5 Entertainment, ЕРАМ Systems, АТ «Укртелеком», сайт «Работа в Харькове» та інші.

Розпочнеться робота ярмарку 22 листопада об 11 годині (реєстрація учасників – з 10.00). В актовому залі відбудеться його урочисте відкриття, а в спортивному залі – виставка-презентація підприємств, співбесіди зі студентами, випускниками вишу. Окрім того, з 13 години розпочнуться круглі столи за участю провідних кафедр і представників підприємств за різними напрямками.

 

Деталі: за телефоном +38 (057) 702-16-46; E-mail: mywork@kture.kharkov.ua;  на сайті ХНУРЕ і відділу практики «Центр-Кар’єра». 

зберегти цю сторінку в PDF