У ХНУРЕ – XII Міжрегіональний ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття»

11.11.2015

27 листопада об 11:15 у спортивному залі головного корпусу Харківського національного університету радіоелектроніки

відкривається XII Міжрегіональний ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття»

Організатор ярмарку вакансій – відділ практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ.

Основні цілі даного заходу:

  • Надання студентам і випускникам більш повної інформації щодо ринку праці Харкова та інших міст України та про варіанти працевлаштування;
  • Створення студентам і випускникам умов для безпосередньої зустрічі та спілкування з широким колом роботодавців і оперативне розв’язання питань щодо працевлаштування;
  • Надання роботодавцям можливостей обрати молодих фахівців з числа присутніх на ярмарку вакансій студентів і випускників, а також проінформувати їх про свої вакансії.

У рамках ярмарку вакансій будуть проведені презентації та консультації від ІТ-компаній NixSolutions, Sigma Software, Zfort Group, де йтиметься про те, як влаштуватися на роботу до конкретної ІТ-компанії, якими знаннями необхідно володіти, яке резюме необхідно скласти, щоб зацікавити менеджера з персоналу. Про розробки, які ведуться в цих компаніях, і багато іншого, що може зацікавити здобувача.

Студенти матимуть можливість отримати буклети з детальною інформацією щодо компаній-роботодавців.

У день ярмарку вакансій будуть проведені 15 «круглих столів» з представниками підприємств України та випускаючих кафедр, а на студентів та випускників чекають цікаві зустрічі з успішними людьми, які поділяться власним досвідом отримання перспективних і затребуваних професій. Студенти та випускники зможуть взяти участь у цікавих інтерактивних конкурсах і виграти цінні подарунки.

У ярмарку вакансій візьмуть участь понад 40 компаній-роботодавців, які запропонують більш ніж 350 вакансій для студентів і випускників ХНУРЕ.

Висловлюємо подяку за підтримку компаніям-партнерам, а саме генеральному партнеру, компанії Nix Solutions Ltd., а також партнерам: Zfort Group, G5e, EPAM Systems, GlobalLogic, Sigma Software, Infostroy, Ciklum, інформаційному партнеру – «Робота в Харкові». Завдяки компаніям-партнерам університет має можливість щороку проводити ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття».

Позитивних відгуків студентів та роботодавців про попередні ярмарки вакансій безліч, адже тут дійсно кожен може знайти гідну роботу. Ярмарок вакансій – це майданчик для спілкування між компаніями і студентами. Зараз наші студенти активно готують свої резюме і остаточно визначаються щодо майбутнього працевлаштування. 

Як вже говорилося, Міжрегіональні ярмарки вакансій «Молодий фахівець XXI століття» організовує та проводить відділ практики «Центр-кар’єра».
Відділ був відкритий в 2006 році, основним напрямком його діяльності є підтримка всіх ступенів розвитку професійної кар’єри студента – від самооцінки й визначення найближчої та перспективної мети, сприяння у працевлаштуванні до проведення аналітичних досліджень на ринку праці. Відділ формує різноманітних відносини з підприємствами та організаціями, для яких університет готує фахівців, а також веде організаційну роботу зі студентами та випускниками щодо підготовки їх до першого місця роботи.
Протягом багатьох років компанія NIXSolutionsLtd незмінно є генеральним спонсором даного заходу.
Компанія NIXSolutions була заснована в 1994 році й нині стала одним із флагманів IT-аутсорсингу в Україні з серйозним портфелем виконаних проектів за плечима. Багата історія, міцні традиції, інноваційний комплексний підхід до вирішення завдань клієнтів і реальна турбота про їхній бізнес є запорукою успіху компанії і дозволяють їй динамічно розвиватися, постійно розширюючи перелік надаваних послуг і підвищуючи їх якість.
«Команда NIXSolutions – це понад 1500 грамотних фахівців і просто хороших людей. Кожен з нас – унікальний: у нас різні характери, захоплення та погляди, але це не розділяє, а надихає нас. Ми вчимося один в одного новому, разом ростемо, впевнено рухаємося до мети і робимо спільну справу. Ми завжди граємо в команді – і вирішуючи складні завдання, і задуваючи свічки на торті в День народження NIXSolutions».
«Центр-кар’єра» ХНУРЕ запрошує роботодавців і студентів взяти активну участь у XII міжрегіональному ярмарку вакансій «Молодий фахівець XXI століття» 27 листопада з 11.15 на 4 поверсі головного корпусу.
Чекаємо всіх студентів і бажаємо успіху в отриманні гідного першого робочого місця.
Вхід вільний.

Контактна інформація відділу практики «Центр-кар’єра» ХНУРЕ
Адреса: 61166, Харків, пр. Леніна, 14, 3 поверх, к. 372
Телефон: (057) 702-16-46
Сайт: http://rabota.it-team.in.ua
e-mail: mywork@kture.kharkov.ua
e-mail: yarmarka.kture@gmail.com

Контактна інформація компанії NIXSolutions Ltd .:
Адреса: 61105, Харків, вул. Каразіна, 2
Телефон: (057) 784-06-00, (067) 577-30-16
Сайт: www.nixsolutions.com
E-mail: jobs@nixsolutions.com

зберегти цю сторінку в PDF