У ХНУРЕ відкрилися безкоштовні курси ІТ-освіти для демобілізованих воїнів із зони АТО

13.09.2015

10 вересня на базі IT-workspace та креативного простору Студентського сенату IT Hub NURE (по вул. Бакуліна 12, 2-й гуртожиток ХНУРЕ) відбувся офіційний старт волонтерського проекту «IT-рекрут» – безкоштовних курсів з навчання спеціальності «Тестування ПЗ» для демобілізованих військовослужбовців із зони АТО. Проект проходить за підтримки Студентського сенату ХНУРЕ, Харківської обласної спілки ветеранів АТО, Харківської обласної молодіжної організації «Молодіжні ініціативи», IT-компаній Factorial Complexity, X1 Group. На волонтерських засадах допомогти проекту відгукнулися багато працівники інших IT-компаній, які залучатимуться як викладачі.
Також партнером проекту є Харківська обласна державна адміністрація (коментар з приводу проекту «IT-рекрут» заступника голови ХОДА Юлії Світличної http://kharkivoda.gov.ua/ru/news/75021). Координатором проекту від обласної державної адміністрації виступає Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону.

Усього було відібрано 30 слухачів, які проходитимуть навчання 2,5 місяці, три рази на тиждень. Одне заняття на тиждень буде з технічного англійської мови. Перед першим заняттям було проведено тестування з англійської мови, щоб дізнатися про рівень підготовки IT-рекрутів і скорегувати програму навчання. Заняття буде проводити Юлія Полтавець – кваліфікований викладач, який має досвід неформальної освіти.

Перше заняття було присвячене вступу до спеціальності. Перед учасниками проекту виступила керівник департаменту з персоналу компанії X1 Group Ганна Оболенська, яка розповіла про тенденції у сфері IT, особливості проходження співбесід, що потрібно читати, вчити, і, що найголовніше, мотивувала слухачів до подальшого розвитку в рамках проекту.

На занятті була присутня знімальна група каналу «Перший Національний», програма «Час Ч». Запис програми можна переглянути на YouTube-каналі «Військового телебачення України» за посиланням https://www.youtube.com/user/ctrsTVua.
Слід зазначити, що крім соціальної складової, проект спрямований на підвищення іміджу ХНУРЕ, а також виховання волонтерської активності серед студентів та співробітників університету.

За розвитком проекту можна спостерігати за посиланням https://www.facebook.com/ithub.nure

зберегти цю сторінку в PDF