У ХНУРЕ відкрилася виставка технічної творчості молоді в рамках молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті»

25.04.2017

25 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки стартувала виставка технічної творчості молоді, в якій взяли участь винаходи студентів ХНУРЕ, а також студентів Харківського національного університету повітряних сил ім. І. Кожедуба.
На виставці були представлені прилади та пристрої, програмно-апаратні винаходи, розробки з програмного забезпечення, а також поліграфічні новинки студентів кафедри МСТ: плакати соціальної та екологічної тематики, журнальні та книжкові видання, виготовлені із застосуванням мультимедійних інформаційних технологій.
Більшість з цих розробок, представлені в номінації «Прилади і пристрої», є програмно-апаратними, що демонструє високий рівень знань їх авторів не лише в галузі схемотехніки і електроніки, а й в програмуванні.
«Важливим є те, що наші студенти не стоять на місці, а рухаються вперед, щороку представляючи нам нові експонати, які характеризують рух і розвиток наших студентів в сфері ІТ-розробок», – зазначив проректор з науково-методичної роботи професор Ігор Рубан.

зберегти цю сторінку в PDF