У ХНУРЕ відкрилась Міжнародна конференція присвячена 295-річчу від дня народження Григорія Сковороди

05.12.2017

Сьогодні на кафедрі українознавства Харківського національного університету радіоелектроніки відкрилась IX Міжнародна науково-практична конференція «Спадщина Г.С. Сковороди: минуле та сучасне», яка присвячена 295-річчу від дня народження видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа та педагога.

Відкриваючи захід, завідувач кафедри українознавства Вікторія Циганенко розповіла гостям конференції про значний внесок Григорія Сковороди у розвиток української культури та філософії.

Також перед студентами виступила помічник ректора з виховної роботи Юлія Кобицька, яка привітала учасників конференції та побажала плідної роботи:
«Сьогодні ми святкуємо значну подію – 295-річчя від дня народження видатного українського філософа та педагога Григорія Савича Сковороди. Григорій Сковорода зробив дуже великий внесок у розвиток української культури та української самосвідомості. Саме Сковорода вважається завершувачем епохи козацького бароко і основоположником вітчизняної релігійної філософії. Тож давайте пам’ятати про роль Григорія Савича у пошуках відповідей на вічні питання самопізнання»,- зауважила помічник ректора.

Захід триватиме до 7 грудня включно. 

Програма конференції

 

зберегти цю сторінку в PDF