У ХНУРЕ відбулася науково-практична конференція з напряму «Радіотехніка»

13.04.2017

13 квітня у Харківському національному університеті радіоелектроніки підбили підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Радіотехніка».

На конкурс надійшло 30 наукових робіт студентів з 14 вищих навчальних закладів семи міст України. На підсумкову науково-практичну конференцію, яка пройшла 12 квітня, були запрошені автори 18 наукових робіт з 9 вишів – Києва, Житомира, Запоріжжя, Кременчука, Чернівців та Харкова.

Під час конференції працювало дві секції: «Проблеми сучасної радіотехніки (РТ)» та «Високі технології в радіоелектронних апаратах (РЕА)».

Наукові роботи та доповіді, які тут були представлені, пройшли через відкрите обговорення, внаслідок якого галузева конкурсна комісія визначила переможців.

Проектор з наукової роботи ХНУРЕ професор Микола Сліпченко, голови секцій – завідувач кафедри медіаінженерії та інформаційних радіоелектронних систем професор Володимир Карташов і декан факультету автоматики та комп’ютеризованих технологій професор Олександр Филипенко щиро привітали учасників конференції, побажали їм творчих злетів, поздоровили переможців з успіхом на науковій ниві та вручили їм дипломи.

Слід відзначити яскравий успіх вихованців ХНУРЕ. Перші місця в цьому конкурсі здобули студенти факультету інформаційних радіотехнологій та технічного захисту інформації Віктор Пшеничний та Сергій Дорошенко (секція РТ) і студент факультету автоматики та комп’ютеризованих технологій Олександр Мордик (секція РЕА). Дипломом II ступеня була нагороджена студентка факультету електронної та біомедичної інженерії Ірина Мукановська (секція РЕА).

Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з Радіотехніки – за посиланням.

 

зберегти цю сторінку в PDF