У ХНУРЕ відбудеться конференція OWASP

20.10.2015

Раді повідомити, що 5 листопада в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбудеться перша конференція нового OWASP співтовариства в Харкові.
Дата 5 листопада [четвер]
Час: 18:30.
Місце: креативне простір «IT Hub NURE» (вул. Бакуліна, 12).
Вхід безкоштовний.
Реєстрація: обов’язкова (кількість місць обмежена) – https://goo.gl/7G5KMu
Наші спікери:
- Вадим Чакрян – Вступне слово;
- Едуард Бабич – Вчимося зламувати або вся сила в CTF;
- Андрій Карондеев – Еволюція в захисті даних Android-додатків;
- Сергій Мороз – Типові загрози браузерних онлайн-ігор.
Докладніше про наших спікерів:
- Вадим Чакрян – керівник проекту Hackup {Learning} Network, ISACA Academic Advocate, OWASP KNURE Chapter Leader, аспірант ХНУРЕ кафедри телекомунікаційних систем, інструктор Cisco Network Academy; сертифікований фахівець в галузі безпеки: Security + / CCNA Security / MTA Security, MCP; має великий досвід викладання, в тому числі у сфері етичного хакерства.
- Андрій Карондєєв – дослідник у сфері інформаційної безпеки, спеціалізується на безпеці мобільних телефонів; працює програмістом-аналітиком в Oxygen Forensics Inc (напрямки діяльності: mobile forensics, reverse engineering, cryptanalysis, data extraction, root exploit).
- Сергій Мороз – працює в сфері тестування додатків з 2008 року, на даний момент працює QA Engineer в Comergence Compliance Monitoring LLC; постійний доповідач різних конференцій, у тому числі харківського QA Clubd і QAClubConf 1.2.: Security Testing, а також Hackup Meetings II.
- Едуард Бабич – має практичний досвід у сфері проведення тестів на проникнення та аналізу безпеки; постійний учасник хакерських конкурсів та CTF, у тому числі у складі міжнародних команд; на даний момент займається навчанням у сфері інформаційної безпеки.
На кого розрахована конференція: студентів напрямків інформаційної безпеки, тестувальників і розробників ПЗ, DevOps, фахівців відділу інформаційної безпеки компаній.

Контакти:
Для подачі доповіді на конференцію пишіть на пошту: owasp [at] hackup.net.ua
З інших питань звертайтеся на пошту: cv [at] hackup.net.ua
Для реєстрації на захід: https://goo.gl/7G5KMu

зберегти цю сторінку в PDF