У ХНУРЕ стартував проект для переселенців «Професія для нового життя»

29.10.2015

27 жовтня в студентському креативному просторі IT Hub NURE стартував навчальний курс в рамках проекту «Професія для нового життя» для внутрішньо переміщених осіб.
Організаторами проекту є Благодійний фонд «Карітас України», Харківський національний університет радіоелектроніки та Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації.

На заході виступили представники IT-компаній, які співпрацюють з IT Hub NURE і в цілому з нашим університетом: Валерій Биканов – власник і директор компанії X1 Group, Віталій Іванов – власник і технічний директор компанії Factorial Complexity, Тарас Гриценко – співвласник і директор компанії SSA Group і Владислав Войнорович – директор українського представництва компанії Leads.su.
Також присутніх привітали виконуючий обов’язки директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА Денис Ткачов, керівник проектів і програм CRS фонду Карітас Ерік Хейномен (США), професор ХНУРЕ Мурад Омаров.

Усього пройшли відбір і приступили до навчання 20 переселенців, які навчатимуться 2,5 місяці за програмою, погодженою з IT-компаніями, і пысля закінченню курсу зможуть отримати сертифікат та можливість пройти стажування в IT-компаніях – партнерах проекту.
У свою чергу МБФ «Карітас України» зобов’язується вкладати кошти в облаштування меблями та оргтехнікою приміщення IT Hub NURE. На даний момент вже закуплено 20 стільців з поворотно-відкидним механізмом, wi-fi роутер, кулери з водою. Після закінчення проекту все це залишиться на балансі університету.
Команда проекту дякує керівництву ХНУРЕ, а також волонтерів Студентського сенату за підтримку в організації та реалізації цього соціального проекту.

Новини про старт проекту на сайтах:
ХОДА – http://kharkivoda.gov.ua/announces
Медіа-група «Об’єктив» – http://www.objectiv.tv/271015/120305.html
Новини Харкова «Status Quo» –  http://www.sq.com.ua/rus/news/obschestvo/27.10.2015/20_pereselencev_besplatno_poluchat_it_professiyu/

зберегти цю сторінку в PDF